HAKKIMIZDA

Jest Güzellik Salonunda, ameliyatsız estetik ve eGüzellik adına ihtiyaç duyabileceğiniz her uygulamayı bulabilmeniz mümkündür.

Güzellik ve Estetik konusunda 1998 yılından itibaren uzman kadromuzla Türkiye’nin ve dünyanın değişik yerlerinden binlerce hastaya lazer epilasyon,ozon tedavisi, Fractional lazer ile cilt gençleştirme, akne, çatlak ,yara izi tedavileri, kaıcı makyaj, bölgesel incelme ve selülit tedavisi, sivilce ve akne tedavisi, leke tedavisi, kimyasal ve bitkisel peeling, alanlarında hizmet vererek tecrübesini ve hizmet kalitesini en üst seviyelere taşımıştır.

Günümüzde ilerleyen teknolojiler sayesinde kişilerin yaşam kalitesini arttırmak estetik, sağlık ve güzellik sorunlarınıda çözmektedir.Mesela; yüzünüzde ki akne, gençlikten kalma lekeler, doğum lekeleri ve sizi rahatsız eden her tür cilt ve sağlık probleminizi özel tekniklerle ortadan kaldırıyoruz. Cildinizin sürekli bakımlı ve güzel görünmesi için gerekli işlemler uzmanlarımız tarafından yapıldıktan sonra size sadece yenilenmiş cildinizin keyfini sürmek kalıyor. Biz size kalıcı bir güzellik ve bakımlı bir hayat sunuyoruz.

Jest Güzellik Salonunda sağlıklı güzelleşmek, konfor ve güleryüzlü kadromuzla çok daha keyifli. Jest güzellik , estetik, sağlık ve cilt bakımı konusunda en kapsamlı bilgi ve uygulamaları bulabileceğiniz aklınıza gelen her soru ve sorunuzu paylaşabileceğiniz hijyen kurallarının istisnasız olarak uygulandığı bir güzellik salonudur.

Jest Güzellik Merkezi olarak, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek teknolojisini sürekli yenileyerek, uygun fiyat politikasıyla, kaliteden ödün vermeden ve hiçbir zaman ticari kaygıya düşmeden, önceliği hastanın memnuniyeti, güvenliği ve menfaatine odaklı hizmet vermeyi kendisine ilke edinmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

BIZE ULASIN

Copyright © Jest Beauty Center
Design by CorayMedia